top of page

Beton Yüzey Parlatma

İlk günkü gibi parlak bir görünüm.

Beton Yüzey Parlatma Nedir?

Elmas bıçaklı özel yüzey silim makineleri ile kirli görünümlü beton yüzeylerin kazıma, honlama ve parlatma olarak adlandırılan yöntemlerle aşındırılarak mermer ve granit parlaklığına kavuşturulması işlemidir. Bu işlem sırasında beton yüzeye çevreye zararlı herhangi bir kimyasal uygulanmaz.  Beton parlatma uygulaması bir zemin kaplama sistemi değildir. Çevreci bir uygulama olan beton parlatma uygulamaları, çok uzun ömürlü ve ekonomiktir. Geleceğin zemin teknolojisi olarak gösterilen bu uygulamanın bakım maliyetleri çok düşüktür.

EKONOMİK

Alternatif uygulamalar ile karşılaştırıldığında bakım maliyetleri  en az olan uygulamadır. Işık yansıtıcı özelliği sayesinde işletmenizin aydınlatma maliyetleri %40 oranında düşer. Çevreye dostu bir uygulamadır.

DAYANIKLI

Yoğun yaya trafiği ve ağır tonajlı ağır endüstriyel araç trafiği için en uzun ömürlü uygulamalardan biridir. Yüzey mukavemeti yüksektir. Yanmaya karşı dirençlidir.

PRATİK

Uzun yıllar bakım gerektirmez. Aşınma direnci yüksektir. Kullanım ömrü uzundur.  Uygulama yapıldıktan  sonra ortalama 5-10 sene su ve paspas ile temizlenmesi yeterlidir.

Bize Ulaşın

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Minareli Çavuş Mah. NOSAB Erguvan Cad.No: 4/ B Nilüfer/BURSA

0224 441 5 232       info@imakinsaat.com

bottom of page